Twój Słuch - Badanie Słuchu Online - Test Słuchu | Twój Słuch

Badanie słuchu Online


Badanie słuchu online pozwoli Ci wstępnie zweryfikować, czy występują u Ciebie problemy ze słyszeniem. Ten krótki i prosty test możesz wykonać w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie, a jedyne, o co musisz zadbać to odpowiednie warunki do jego przeprowadzenia – ciszę i zakrywające uszy słuchawki. Badanie online nie jest wiążące, ale jego wyniki mogą zasygnalizować ewentualne problemy do dalszej konsultacji ze specjalistą. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z testu na słuch online.

Badanie słuchu online za darmo

Wiele osób zastanawia się, czy da się przeprowadzić badanie słuchu online. Co prawda najbardziej miarodajne wyniki dadzą testy przeprowadzone w gabinecie specjalistycznym, jednak wstępne, poglądowe badanie słuchu, można bez problemu przeprowadzić zdalnie. Nasze badanie słuchu online możesz wykonać bez żadnych opłat. To wygodne narzędzie oddajemy w Twoje ręce bezpłatnie, abyś mógł bez żadnych zobowiązań, zadbać o swoje zdrowie. Jeśli zauważasz u siebie jakieś niepokojące sygnały związane ze słuchem, skorzystaj z naszego badania – to nic nie boli, a może dać Ci wiele przydatnych informacji, które pomogą Twojemu lekarzowi w procesie diagnostycznym.

Badanie słuchu przez Internet

Nasz test słuchu online możesz wykonać samodzielnie. Wszystkie instrukcje będą podawane Ci na bieżąco, a po wykonaniu zleconych zadań, otrzymasz wyniki oraz zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Badanie możesz wykonywać wielokrotnie – regularny monitoring stanu Twojego słuchu da Ci możliwość szybszego zareagowania na ewentualne problemy, gdy się pojawią. Test słuchu online:
  • pomoże Ci kontrolować stan Twojego słuchu,
  • jest bezpłatny i prosty do wykonania,
  • możesz go wykonywać wielokrotnie, w dowolnym miejscu i czasie,
  • wymaga jedynie ciszy i dostępu do słuchawek.
Jeśli nie masz możliwości skorzystania ze słuchawek do przeprowadzenia testu, możesz użyć głośników, pamiętaj jednak o dostosowaniu poziomu głośności i ograniczeniu hałasu z zewnątrz. 

Zadbaj o swój słuch już dzisiaj!

Słuch to wyjątkowy skarb – dzięki niemu możemy cieszyć się muzyką, śmiechem naszych bliskich, czy szumem deszczu w leniwy, jesienny wieczór. Warto o niego dbać i odpowiednio pielęgnować, dlatego znajdziesz u nas nie tylko porady dla niesłyszących, czy objaśnione stopnie niedosłuchu, ale również dowiesz się, jakie są najlepsze aparaty słuchowe, czy sposoby na chronienie słuchu przed uszkodzeniem. Zapraszamy.

Z nami Usłyszysz Świat

Produkty znanych marek Kompleksowa oferta aparatów słuchowych skrojona na miarę Twoich potrzeb

Umów się na wizytę
Znajdź Gabinet